Mapa herní a hracích automatov v Galante

V posledných mesiacoch zarezonovala vo verejných diskusiách ale i na sociálnych sieťach téma  prevádzkovania herní, kasín a výherných automatov na celom území mesta Galanta (napr. OZ ZOMOS Galanta).

Nechali sme sa inšpirovať podobnou aktivitou a vytvorili sme virtuálnu mapu zobrazujúcu všetky nám známe herne a podniky s hracími automatmi  v meste Galanta. Veríme, že tento náš malý projekt prispeje ku kvalitnej verenej diskusii, kde sa budú vecne diskutovať pre i proti prevádzkovaniu existujúcich a vytváraniu nových herní na území mesta Galanta a v priľahlých mestských častiach a výsledok tejto diskusie bude najlepším riešením pre obyvateľov mesta.

Zároveň privítame, ak nám akékoľvek ďalšie informácie a spresnenia zašlete na kontakt@ozmyslienka.sk alebo sa s nami spojíte cez formulár na našom webe.

Ovládanie je rovnaké ako v klasických Google maps (zoomovanie aj pohyb po mape pomocou myši). V ľavom hornom rohu si môžte pomocou menu vyfiltrovať samostatne herne, podniky s automatmi atď. Pre zobrazenie na celej obrazovke použite link pod mapou.

 

=================================

Link na samotnú mapu s herňami a automatmi v Galante tu.

2 thoughts on “Mapa herní a hracích automatov v Galante

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *